Bezpečná likvidácia dát drvením

Bezpečné a legislatívne vyhovujúce zaobchádzanie s dátami zákazníkov a korporácií je veľmi dôležité, zvlášť v ére stále narastajúcich objemov citlivých obchodných dát. Tieto dáta musia byť nielen chránené, ale v prípade potreby aj riadne a bezpečne odstránené, bez ohľadu na to, či ide o údaje na smartfónoch, tabletoch alebo na harddiskoch počítačov.

Bezpečný spôsob, ako dosiahnuť trvalé a nevratné zničenie dátových médií je drvenie (šrotovanie, skartovanie). V tomto prípade platí, že čím menšie kúsky, tým bezpečnejšie zničenie dát.

Ako odborníci na likvidáciu a recykláciu elektronických zariadením, naša spoločnosť ponúka bezpečnú a certifikovanú službu likvidácie dát v zhode s normou DIN 66399.

Disponujeme s potrebným špeciálnym vybavením a vysokovýkonnou drvičkou dátových zariadení, ktorá dokáže rozdrviť dátové zariadenia na požadovanú frakciu podľa normy DIN 66399.

Toto znamená, že reprodukcia dát z týchto rozdrvených frakcií je prakticky nemožná. Rozdrvené častice sa následne spracúvajú v rámci recyklácie pre finálny produkt znovu použiteľných materiálov a vzácnych kovov. 

Už od vyzdvihnutia a zberu, cez bezpečný transport a bezpečnú likvidáciu dát garantujeme absolútnu bezpečnosť počas týchto procesov.

Dovoľte nám presvedčiť Vás o kvalite našich služieb. Na želanie Vám zašleme našu ponuku podľa Vašich individuálnych požiadaviek. Prípadne sa s Vami radi stretneme a preberieme Vaše požiadavky s našimi špecialistami.

Na tento účel využite prosím našu e-mailovú adresu alebo telefón.